• Nieuw

Van Ostadestraat 1 1072 SL Amsterdam

€ 43.525 /jr

Omschrijving

Mooie hoeklocatie in de Pijp

Sjefietshe is gelegen op de hoek van de Van Ostadestraat en de Ruysdaelkade, midden in de Amsterdamse wijk De Pijp. Deze buurt staat bekend om haar levendige karakter, met een mix van lokale bewoners, expats en bezoekers, en biedt een breed scala aan horeca, winkels en culturele hotspots. De locatie van het restaurant is goed bereikbaar en ligt op loopafstand van onder andere het Sarphatipark en de Albert Cuypmarkt.

Het restaurant is compact van opzet, met een intieme sfeer die uitnodigt tot informeel dineren en borrelen. Binnen is er plaats voor kleinere gezelschappen, terwijl het terras aan de waterkant een geliefde plek is voor een glas wijn of cocktail in de zon. Dankzij de ligging op de hoek vangt het terras veel zon wat het tot een aantrekkelijke plek maakt in de warmere maanden.

Sjefietshe is gespecialiseerd in ceviche en andere visgerechten met een Zuid-Amerikaanse inslag, maar biedt ook ruimte voor een drankje aan de bar. Het restaurant begon ooit als pop-up en is inmiddels een vaste waarde in de Amsterdamse horeca.

Het restaurant heeft binnen circa 44-46 zitplaatsen en circa 64-66 zitplaatsen op het terras aan de voor- en zijgevel.

De verkoop van het bedrijf omvat de inventaris, het zogenaamde huurdersbelang, de huurrechten, de handelsnaam Sjefietshe en goodwilll. Het bedrijf heeft een bewezen trackrecord en men kan het gehele concept inclusief branding, al haar marketing en recepturen overnemen.

De vraagprijs voor het bedrijf is op aanvraag.

De huidige huurovereenkomst is ingegaan op 1 juli 2022 en loopt tot en met 30 juni 2032 + een huurders optie van 5 jaar. Vervolgens wordt de huurovereenkomst verlengd met telkens 5 jaar.
De huurprijs bedraagt thans € 43.525,-- per jaar exclusief BTW.
Huurprijs wordt jaarlijks per 1 juli geïndexeerd.
Koper dient rekening te houden met een minimale waarborgsom van 3 maanden van de huidige huur plus BTW.

Voor meer informatie: Mark Roos -

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 43.525 per jaar
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Overname

Bedrijfsovername
€ 1 (inventaris + goodwill)
Personeel
Ja

Bouw

Hoofdfunctie
Horeca
Soort horeca
Eetcafé, bistro, café-restaurant en luxe restaurant
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920

Oppervlakten

Oppervlakte
90 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
1 bouwlaag
Gelegen op
Begane grond

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Van Ostadestraat 1

€ 43.525 /jr