Volledig uitgerust privékantoor voor u en uw team in TOO Mondriaan (2-3 werknemers) Amstelplein 54, 1096 BC Amsterdam

€ 2.859 /mnd incl. servicekosten
Onderdeel van gebouw TOO Mondriaan TOO Mondriaan foto

Omschrijving

Ga meteen aan de slag met een kant-en-klare kantoorruimte voor twee.

Boek vooruitgang in een van de meest iconische wolkenkrabbers van Amsterdam, waar u kunt netwerken met andere gelijkgestemde ondernemers op een van de flexibele werkplekken in het hart van Amsteldorp.

Deze kantoorruimte, vernoemd naar de beroemde Nederlandse schilder Piet Mondriaan, is een baken in de skyline van Amsterdam en biedt een prestigieus adres en luxe werkplek. De Mondriaantoren is goed bereikbaar via bus- en lightraildiensten op loopafstand. De muurhoge ramen bieden een adembenemend uitzicht over de Amstel en daarbuiten. Werk samen met uw team in volledig uitgeruste coworking- en vergaderruimtes en laat u inspireren vanaf de 26e verdieping.

Maak een thuishaven voor uw bedrijf met 10 vierkante meter aan privékantoorruimte in TOO Mondriaan, ideaal voor 2-3 werknemers. Onze kleine kantoren zijn volledig uitgerust en alles is voor u geregeld (van het meubilair tot snelle wifi) zodat u zich kunt focussen op de groei van uw bedrijf. U kunt flexibele kantoorruimte huren voor slechts één dag of voor een langere periode en uw ruimte aanpassen aan de unieke behoeften van uw bedrijf.

De privékantoren van The Office Operators omvatten:
• Toegang tot ons wereldwijde netwerk met duizenden locaties wereldwijd
• Zeer professionele receptie- en ondersteuningsteams
• Veilige technologie en wifi op bedrijfsniveau
• Printers en toegang tot administratieve ondersteuning
• Schoonmaak, voorzieningen en beveiliging
• Beschikbare bureauruimte voor een uur, dag of maand
• Regelmatige netwerk- en community-evenementen
• Gemakkelijk boeken en uw account via onze app beheren
• Aanpasbare en flexibele indelingen
• Schaal makkelijk op of kies een andere locatie
• Met extra toegang tot 50 vierkante meter aan gedeelde werkruimte
• Met prijzen vanaf 2859€

Alle getoonde foto's zijn van onze locaties, maar komen mogelijk niet overeen met dit betreffende center.

The Office Operators

Vanaf onze eerste ontmoeting ervaart u een bijzondere service. The Office Operators zijn getraind en toegewijd om al onze gasten de middelen, de service en de aandacht te geven die uw werkdag én uw bedrijf tot een succes maken.

Of u nou binnenstapt voor een korte meeting of elke dag en vele jaren bij ons bent; we doen er alles aan om de best mogelijke service te verlenen.

====================

Benieuwd naar wat de mogelijkheden zijn voor u?

Op deze locatie zijn veel mogelijkheden beschikbaar. Van het huren van een flexplek tot en met een groot privé kantoor. Deze advertentie is bedoeld om u alvast een impressie te geven van de mogelijkheden in dit prachtige pand.

Voor meer informatie omtrent de actuele beschikbaarheid en de huurvoorwaarden kunt u altijd contact opnemen met ons kantoor. Wij staan u graag te woord.

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 2.859 /mnd incl. servicekosten
Servicekosten
Geen extra kosten, de huurprijs is all-in
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
Per direct beschikbaar

Bouw

Hoofdfunctie
Kantoorruimte

Oppervlakten

Oppervlakte
10 - 50 m²

Indeling

Aantal werkplekken
2 - 3
Gemeubileerd
Ja

Diensten en Faciliteiten

Gebouw
Airconditioning, verwarming, pantry, toilet, 24/7 toegankelijk, beveiligd, WiFi, printfaciliteiten, glasvezel, LED verlichting en privé vergaderruimte
Kantoorruimte
Airconditioning, kabelgoten, lift, systeemplafond, inbouwarmaturen, verwarming, mechanische ventilatie, pantry, kamerindeling, toilet, 24/7 toegankelijk, beveiligd, bemande receptiebalie, WiFi, glasvezel, LED verlichting, privé vergaderruimte, gemeubileerd en schoonmaak

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Amstelplein 54

€ 2.859 /mnd incl. servicekosten