de Langeloop 12-B 1742 PB Schagen

€ 650 /mnd

Omschrijving

Bedrijfsunit gevestigd in het bedrijfsverzamelgebouw “Businesspark "Lagedijk”.

Riante kantoorruimte op de bovenverdieping bereikbaar via een vaste trap vanuit gezamenlijke hal met toilet, onderhoudsarm en zo te betrekken. Ideaal voor de startende ondernemer of juist diegene die niet meer vanuit huis wil werken.
De kantoorruimte wordt verwarmd middels centrale verwarming en is voorzien van luxaflex en ledverlichting. Het pand is voorzien van brandblussers en een alarmsysteem.

Het gebouw is gerealiseerd op industrieterrein “Lagedijk”. Het industrieterrein is zeer goed zichtbaar en uitstekend bereikbaar vanaf enkele autowegen en ligt dichtbij het centrum van Schagen. Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij het complex aanwezig.

Wilt u meer informatie of hetgeen eens ter plaatse bekijken? Neem dan contact op met ons kantoor.

Huurprijs € 650,- per maand exclusief BTW en exclusief energiekosten en servicekosten.

Huur minimaal 2 jaar.

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 650 per maand
Servicekosten
€ 600 per jaar
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Kantoor
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2011

Oppervlakten

Oppervlakte
97 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
1 bouwlaag
Voorzieningen
Verwarming

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Omgeving

Ligging
Bedrijventerrein

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

de Langeloop 12-B

€ 650 /mnd