office-banner
DKZ Bedrijfshuisvesting B.V. Logo

DKZ Bedrijfshuisvesting B.V.

Een goed thuis voor je bedrijf, dat werkt!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,3

8 beoordelingen

3

Medewerkers

NVM

Vereniging

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur

  • Aanhuur


Specialisaties

Beleggen, Winkels, Kantoren

Certificaten

NRVT

VastgoedCert

Talen

Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Bij DKZ staan we voor het volgen van je hart. In doen waar je écht passie voor hebt en gelukkig van wordt. Dan zit je op de juiste plek. Dat gevoel nemen wij als uw bedrijfsmakelaar mee naar uw werkplek. Samen zoeken we naar de beste oplossing voor u en uw bedrijf. Net als mensen moeten ook bedrijven goed in hun ‘vel’ zitten. Wij zorgen en ontzorgen en u richt zich op uw bedrijf. We ontzorgen u bij verkoop, aankoop, verhuur of aanhuur van uw bedrijfspand. Tevens kunnen we als gecertificeerd taxateur een taxatierapport aanleveren met de juiste waardering van uw bedrijfspand. Professioneel, deskundig én persoonlijk. Dat is DKZ. Zeggen en doen!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Zeggen is doen bij DKZ. Korte lijnen , snel schakelen. Eline is een vrouw naar mijn hart! Op naar de volgende. ”

Medewerkers

  • C.G. Donk-Zevenbergen RM RT - NVM Register Makelaar & Taxateur
    C.G. Donk-Zevenbergen RM RTNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Anita Barth - Commercieel Medewerker
    Anita BarthCommercieel Medewerker
  • Daniëlle Kooijman - Commercieel Medewerker
    Daniëlle KooijmanCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 8 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 50% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een Funda gebruiker

    8,5

    Voor deze makelaar gekozen, omdat een bevriende zakenrelatie mij dit aanraadde. Zeer goed geholpen en mijn loods was binnen 3 maanden verhuurd. Duidelijke communicatie en bij vragen altijd snel antwoord gekregen. Kan deze makelaar zeker aanbevelen.

  • Een Funda gebruiker

    10,0

    Hele fijne pro-actieve makelaar! Ze denken mee, kennis en kunde van het pand, geen standaard praatje maar hebben echte kennis en verdiepen zich erin.

  • Een verkoper

    10,0

    Zeggen is doen bij DKZ. Korte lijnen , snel schakelen. Eline is een vrouw naar mijn hart! Op naar de volgende.

  • Een Funda gebruiker

    8,5

    Deskundig en eerlijk advies Correcte communicatie met huurder en verhuurder Afspraken worden duidelijk en overzichtelijk vast gelegd.

  • Een verkoper

    9,0

    Een deskundige makelaar die afspraken nakomt, weet wat er speelt in de markt, zeer goede service en begeleiding vanaf het eerste gesprek tot aan de overdracht.

  • Een verkoper

    10,0

    Netjes zo als het hoort fijne makelaar goede service zou d’r zeker aanbevelen snel ook meedenken t

  • Een verkoper

    8,5

    Fijn contact met Eline, ook al bevond het bedrijfspand zich niet in haar regio heeft ze meer dan voldoende kennis getoond.

  • Een Funda gebruiker

    10,0

    Zoals altijd weer een snelle en voor beide partijen goede transactie, voortgekomen uit het grote netwerk van Eline.

Alle beoordelingen (8)

Kantoorgegevens

Ohmweg 57 F
2952BD Alblasserdam
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • WoOp afspraak
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten