• New

Keersluisweg 19 1332 EE Almere

€ 325,000 k.k.
Eyecatcher Bedrijfsunit ca. 240 m² met luxe kantoor en dakterras

Description

Op een centrale locatie op bedrijventerrein ‘De Vaart’ in Almere bevindt zich deze uitstekend onderhouden en multifunctionele bedrijfsunit met een bedrijfsruimte van circa 145 m² en een kantoorruimte van circa 95 m². Het object beschikt over diverse praktische voorzieningen, een hoog afwerkingsniveau en een ruim dakterras. Daarnaast is de locatie uitstekend bereikbaar vanaf de A6 en gunstig gelegen ten opzichte van Almere Centrum en Almere Buiten.

INDELING/AFWERKING
Bedrijfshal / entree (ca. 145 m²):
- Gecoate vloer
- Krachtstroom
- Meterkast met gasaansluiting
- Pantry
- Toilet
- Trap naar de verdieping
- Hoge overheaddeur
- Hoog plafond

Kantoorruimte / dakterras (ca. 95 m²):
- Veel ramen
- Centrale verwarming
- Airco
- Grote keuken
- Vloerbedekking
- LED verlichting
- Toegang tot dakterras

De ruimte wordt leeg opgeleverd.

Ter informatie: Een afbeelding (foto 1, 19 t/m 22) in deze presentatie is digitaal bewerkt met behulp van AI. De situatie is zoals in de video te zien is. De overheaddeur wordt antraciet gemaakt van kleur. Deze beelden dienen uitsluitend ter impressie en kunnen afwijken van de werkelijkheid. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.

VRAAGPRIJS
€ 325.000,- k.k. vrij van BTW.

PARKEREN
Er behoren 3 parkeerplaatsen bij het pand en voor het pand is voldoende parkeergelegenheid aanwezig.

BESTEMMING
Enkelbestemming:
- bedrijven behorende in de categorieën 1 tot en met 4.2 van de Staat van Bedrijfsactiviteiten VNG 2009, inclusief bijbehorende detailhandel als ondergeschikte bedrijfsactiviteit en ondergeschikte workshops;
- leerwerkbedrijven en praktijkonderwijs ten behoeve van en ondergeschikt aan de in het plangebied gevestigde bedrijven;
- ondergeschikte horeca als bedoeld in categorie 1 van de Staat van Horeca-activiteiten;
Voor meer informatie kunt u kijken op omgevingswet.overheid.nl

LOCATIE
Centraal gelegen op het bedrijventerrein De Vaart. Goed bereikbaar vanaf de A6 middels de S101 en S106 of via de Oostvaardersdijk langs het IJsselmeer om de files op de A6 te ontlopen. Met de bus zijn er meerdere lijnen naar Almere CS en Almere Buiten.

Bent u geïnteresseerd, laat het ons dan weten en neem contact met ons op.
Een bezichtiging kan vaak op korte termijn worden gerealiseerd. Wij helpen u graag.

Voor meer informatie:
Siewe Bedrijfsmakelaars

036-3030994

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 325,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Industrial unit
Building type
Resale property
Year of construction
2001

Surface areas

Area
240 m² (units from 145 m²)
Industrial unit area
145 m²
Office area
95 m²
Clearance
4.4 m

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Overhead doors, three-phase electric power, concrete floor, toilet, pantry, air conditioning and windows can be opened

Energy

Energy label
A 0.96

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, bus junction in less than 500 m, subway station in 5000 m or more, subway junction in 5000 m or more, Dutch Railways Intercity station in 3000 m to 4000 m, motorway exit in 5000 m or more, Tram stop in 5000 m or more and tram junction in 5000 m or more

Parking

Parking spaces
3 uncovered parking spaces

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Keersluisweg 19

€ 325,000 k.k.