• Nieuw

Hoofdstraat 17 6461 CL Kerkrade

€ 950 /mnd

Omschrijving

Winkelpand met een authentieke etalage; Op een mooie locatie in het centrum

Aan de Hoofdstraat in Kerkrade, in het kern winkelgebied, bevindt zich dit mooie winkelpand van ca. 85,4 m²

VVO met nog een kantineruimte en een toiletruimte. De winkelruimte is voorzien van een nieuw systeemplafond met LED verlichting en een nieuwe PVC-vloer. Door de 2 etalages kunt u het aanbod perfect presenteren. Het pand is keurig onderhouden en voorzien van een strakke afwerking.

De winkel is gelegen in het winkelcentrum van Kerkrade. Tevens liggen in het centrum van Kerkrade vestigingen van bekende winkelketens als C&A , Hema, Etos, Kruidvat en Zeeman. Het treinstation is op loopafstand bereikbaar evenals de Rodahal (evenementenhal). De gezellige markt met de vele horecagelegenheden ligt om de hoek.

Het centrum heeft parkeergelegenheid voor het winkelende publiek alsmede diverse parkeerplaatsen in de omgeving/woonwijk.

Bestemming Enkelbestemming Centrum-1 deze zijn bestemd voor: o.a. detailhandel en horeca (muc categorie 4) Het voornoemde conform het vigerende bestemmingsplan/ ruimtelijkeplannen.nl . Bij twijfel over het toestaan van uw bedrijfsvoering adviseren wij u, zelf contact op te nemen met de Gemeente Kerkrade.

De ligging - Het centrum van Kerkrade

De vele winkels in het centrum en de gezellige cafeetjes, restaurants & terrassen op de markt maken Kerkrade tot een veelzijdig winkelhart in Parkstad Limburg. In combinatie met de vele evenementen, gedurende het jaar, bruist Kerkrade van de gezelligheid!

Kerkrade is onderdeel van de stadsregio Parkstad Limburg, ligt tegen Landgraaf en Heerlen aan en grenst aan de Duitse agglomeratie Aken/Herzogenrath. De grensligging is opvallend zichtbaar in de Nieuwstraat/Neustrasse. Daar loopt de Nederlands-Duitse grens dwars door de bebouwde kom, precies over de lengte van de straat.

Kenmerkend zijn de flinke hoogteverschillen in de gemeente en de grote groene gebieden tussen de wijken. Kerkrade is een stad vol belevenissen. Een stad die is getransformeerd van zwart (mijnbouw) naar groen (natuur). Kerkrade klinkt bij de kenners als muziek in de oren, want Kerkrade staat bekend als klank- en cultuurstad. Dit wordt voortreffelijk gecombineerd in het liefst elf meter hoge kleurrijke beeld ‘Viva la Vida'. Het beeld, gelegen op een steenworp afstand van HuB, symboliseert het nieuwe elan van Kerkrade.

In klankstad Kerkrade wordt het vierjaarlijkse Wereld Muziek Concours georganiseerd en sinds 2025 wordt de Rodahal door Toneelgroep Maastricht omgetoverd tot een zeer goed bezochte musical locatie. De productie 'Het Geluk van Limburg' trok in 2025 meer dan 100.000 bezoekers aan. Voor 2027 staat de musical 'De Partizanen' gepland.

Kortom, het is een stad met sfeer en gezelligheid tijdens de vele evenementen. Een stad met bijzondere attracties zoals GaiaZoo en het Discovery Museum en bezienswaardigheden met in de directe omgeving prachtige natuur. Kortom, Kerkrade is weer een stad met aantrekkingskracht!

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 950 per maand
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
Per direct beschikbaar

Bouw

Hoofdfunctie
Winkel met showroom
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1925

Oppervlakten

Oppervlakte
85 m²
Verkoopvloeroppervlakte
80 m²
Breedte gevel
5,9 m

Indeling

Aantal bouwlagen
1 bouwlaag

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Omgeving

Ligging
Stadscentrum/dorpskern
Bereikbaarheid
Bushalte op minder dan 500 m, busknooppunt op minder dan 500 m, NS Intercitystation op 500 m tot 1000 m en snelwegafrit op 1500 m tot 2000 m
Lokale voorzieningen
Bank op minder dan 500 m
Bijdrage winkeliersvereniging
Nee
Welstandsklasse
A2

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Hoofdstraat 17

€ 950 /mnd